מק''ט:9685

דקסמול קולד באריזה משולבת לטיפול ביום ולילה Dexamol Cold Day And Night Care

30+20 טבליות
26.90 ₪
    • תאור מוצר
    • משלוח
    • מרכיבים
    • משלוח בטמפרטורה מבוקרת

    דקסמול קולד באריזה משולבת לטיפול ביום ולילה. 

    טיפול ביום - פעילות רפואית: מיועד להקלה סימפטומטית של הצטננות, שיעול וגודש באף המלווה בחום ובכאבים - לטיפול ביום.

    טיפול בלילה- פעילות רפואית: להקלה סימפטומטית של הצטננות, שיעול וגודש באף המלווה בחום ובכאבים- לטיפול בלילה.

    אין להשתמש בתרופה זו אם ידועה רגישות לאחד ממרכיביה. אין להשתמש בתרופה אם הינך בהריון. לאזהרות נוספות - יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

    לטיפול ביום - בהעדר הוראה אחרת מהרופא, המינון המומלץ הוא:

    מבוגרים וילדים מעל גיל 12: 1-2 קפליות כל 4-6 שעות, עד 4 פעמים ביום.

    ילדים בגיל 10-12 שנים: 1 קפליה כל 4-6 שעות, עד 4 פעמים ביום.

    ילדים בגיל 6-9 שנים : 0.5 קפליה כל 4-6 שעות, עד 4 פעמים ביום.

    אין לעבור על המנה המומלצת.

    בשימוש מקביל בדקסמולסינוס® לטיפול בלילה יש להחליף מנה של דקסמולסינוס® לטיפול ביום במנה של דקסמולסינוס® לטיפול בלילה, ולא ליטול אותה כתוספת על המינון המקסימלי לעיל של דקסמולסינוס לטיפול ביום.

    תרופה זו אינה מיועדת לילדים ותינוקות מתחת לגיל 6 שנים. להוראות שימוש נוספות - יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש

    המארז מכיל:

    30 טבליות לטיפול ביום
    20 טבליות לטיפול בלילה

    יש לעיין בעלון לצרכן

    לפני ביצוע ההזמנה חשוב לדעת:

    הזמנה שתתקבל אחרי השעה 14:00 בימים א'-ה' או הזמנה שתתקבל בימי שישי וערבי חג תרשם אצלנו כהזמנה שהתקבלה ביום העסקים הבא.

    בטבלה הבאה תוכלו למצוא את מחירי המשלוחים השונים וזמני ההגעה המשתנים שלנו:

    .

    משלוח עם שליח לכל הארץ 5 ימי עסקים ב- 24.90 ₪.חינם ברכישה מעל 289 ₪ .

    משלוח מהיר מהיום להיום-  ב- 29.90 בערים: ת"א,רמת גן, גבעתיים תוך שעתיים מקבלת החשבונית במייל .להזמנות שמתקבלות עד השעה 14:00.

    Boxit- עד 5 ימי עסקים משלוח לחנויות נבחרות וללוקרים בפריסה ארצית-ב 14.9 ₪. חינם ברכישה מעל 289 ₪ .

    דואר רשום – 9.90 ₪ .חינם ברכישה מעל 289 ₪ .

    איסוף עצמי (מבית מרקחת שור טבצ'ניק המלך גורג 54 ת"א)–חינם!

    תוכן המוצר

    חומרים פעילים : טיפול ביום: Paracetamol 325 mg, guaiphenesin 200 mg, dextromethorphan HBr 10 mg, pseudoephedrine Hcl 25 mg. טיפול בלילה: Paracetamol 500 mg, dextromethorphan HBr 10 mg, pseudoephedrine Hcl 25 mg, chlorpheniramine maleate 2 mg. חומרים בלתי פעילים: יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

    לפני ביצוע ההזמנה חשוב לדעת:

    הזמנה שתתקבל אחרי השעה 14:00 בימים א'-ה' או הזמנה שתתקבל בימי שישי וערבי חג תרשם אצלנו כהזמנה שהתקבלה ביום העסקים הבא.

    אפשרויות המשלוח :

    -משלוח עם שליח לכל הארץ 1-4 ימי עסקים- ב:24.90 ש"ח.14.90  ברכישה מעל 289 ₪ .

    - איסוף עצמי מבית מרקחת שור טבצ'ניק-המלך גורג 54 ת"א.

    לידיעתך, משלוח של תרופות ללא מרשם נשלחים בטמפרטורה מבוקרת ע"פ הנחיות משרד הבריאות.כמו כן,לא ניתן להחזיר תרופה לאחר קניה. משלוח של מוצרים אלו מבוצע באמצעות שליח.