מק''ט:5849

דקסמול פלוס לשיכוך כאבים והורדת חום Dexamol Plus 500Mg

32 יחידה
27.30 ₪
    • תאור מוצר
    • משלוח
    • מרכיבים
    • משלוח בטמפרטורה מבוקרת

    פעילות רפואית: משכך כאבים ומוריד חום הנלווה לכאבים.

    אין להשתמש בתרופה אם ידועה רגישות לאחד ממרכיביה. לאזהרות נוספות - יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש. 

    בהעדר הוראה אחרת מהרופא, המינון המומלץ הוא, מבוגרים ונוער מעל גיל 12 : 1-2 קפליות כל 4-6 שעות, לפי הצורך. יש לבלוע את הקפליה עם מעט מים, אין ללעוס ואין לעבור על מינון של 8 קפליות ליממה. השימוש לא מומלץ לילדים מתחת לגיל 12, אלא בהיוועצות עם רופא. להמשך הוראות שימוש  - יש לעיין בעלון לצרכן לפני שימוש. 

    יש לעיין בעלון לצרכן

    לפני ביצוע ההזמנה חשוב לדעת:

    הזמנה שתתקבל אחרי השעה 14:00 בימים א'-ה' או הזמנה שתתקבל בימי שישי וערבי חג תרשם אצלנו כהזמנה שהתקבלה ביום העסקים הבא.

    בטבלה הבאה תוכלו למצוא את מחירי המשלוחים השונים וזמני ההגעה המשתנים שלנו:

    .

    משלוח עם שליח לכל הארץ -עד 4 ימי עסקים ב- 24.90 ₪.חינם ברכישה מעל 289 ₪ .

    Boxit- עד 4 ימי עסקים משלוח לחנויות נבחרות וללוקרים בפריסה ארצית-ב 9.90 ₪. חינם ברכישה מעל 240 ₪ .

    דואר רשום – 14.90 ₪ .חינם ברכישה מעל 289 ₪ .

    איסוף עצמי (מבית מרקחת שור טבצ'ניק המלך גורג 54 ת"א)–חינם!

    תוכן המוצר

    מרכיבים פעילים: Paracetamol 500 mg, caffeine anhydrous 50 mg. מרכיבים בלתי פעילים - יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

    לפני ביצוע ההזמנה חשוב לדעת:

    הזמנה שתתקבל אחרי השעה 14:00 בימים א'-ה' או הזמנה שתתקבל בימי שישי וערבי חג תרשם אצלנו כהזמנה שהתקבלה ביום העסקים הבא.

    אפשרויות המשלוח :

    -משלוח עם שליח לכל הארץ עד 5 ימי עסקים- ב:24.90 ש"ח. חינם ברכישה מעל 289 ₪ .

    - איסוף עצמי מבית מרקחת שור טבצ'ניק-המלך גורג 54 ת"א.

    לידיעתך, משלוח של תרופות ללא מרשם נשלחים בטמפרטורה מבוקרת ע"פ הנחיות משרד הבריאות.כמו כן,לא ניתן להחזיר תרופה לאחר קניה. משלוח של מוצרים אלו מבוצע באמצעות שליח עד הבית תוך 72 שעות!